24-ти Мај

AMMON GARDEN 3* / 3 НОЌИ / 78 € / ПЕФКОХОРИ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden".  Хотелски соджини: 27...

78€ Види повеќе
24-ти Мај

КРФ / 3 НОЌИ / 89€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

Времето во мај е идеално за отворање на летната сезона и користење на придобивките на...

18% Discount
109€89€ Види повеќе
24-ти Мај

ПРАГА – КАРЛОВИ ВАРИ – ВИЕНА / 3 НОЌИ / 139€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ / СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА

Магична, мистична, прекрасна се само дел од атрибутите кои Прага, главната престолнина на Република Чешка,...

139€ Види повеќе
1-ви МАЈ

ИСТАНБУЛ / 2 НОЌИ / 79€ / АВТОБУС / 1-ВИ МАЈ

Истанбул е волшебен град сам по себе, кој станува особено изразен кога ќе пристигнат пролетта...

79€ Види повеќе
24-ти Мај

ПРАГА – КАРЛОВИ ВАРИ – ВИЕНА / 2 НОЌИ / 109€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

Магична, мистична, прекрасна се само дел од атрибутите кои Прага, главната престолнина на Република Чешка,...

15% Discount
129€109€ Види повеќе
24-ти Мај

САНТОРИНИ / 3 НОЌИ / 179€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ

За ова патување потребен е брз Антиген тест, PCR-ТЕСТ, или ДОКАЗ ЗА ВАКЦИНАЦИЈА ПРОГРАМА НА...

179€ Види повеќе
24-ти Мај

ПИЗА – ЧИНКВЕ ТЕРЕ – СИЕНА – САН ЏИМИЊАНО – ФИРЕНЦА / 3 НОЌИ / 179€ / АВТОБУС / 24-ТИ МАЈ / СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА

Посетете ги најубавите градови на романтичната Тоскана... Доживејте ги ремек делата на Микеланџело, Леонардо, Донатело,...

14% Discount
209€179€ Види повеќе
24-ти Мај

АЗУРЕН БРЕГ / 3 НОЌИ / 469€ / АВИОН /24-ТИ МАЈ / СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!

Ве водиме на незаборавно патување со колоритни предели и неверојатно убави градови... Не ја пропуштајте...

469€ Види повеќе
1-ви МАЈ

САРАЕВО / МОСТАР / ВИШЕГРАД – Босна и Херцеговина / 1-ВИ МАЈ

Сараево— главен град на Босна и Херцеговина и нејзин најголем урбан, културен, економски и транспортен центар. Градот Сараево...

Понуда Види повеќе
1-ви МАЈ

РИБАРСКА БАЊА / 4 НОЌИ / 129€ / АВТОБУС / 1-ВИ МАЈ

Една од најстарите бањи на Србија, Рибарска Бања, била откриена уште во 4 век од...

13% Discount
149€129€ Види повеќе
1-ви МАЈ

КАПАДОКИЈА / 4 НОЌИ / 349€ / АВИОН / 1-ВИ МАЈ

Монументален компекс на чудесна убавина од 6 век п.н.е,  во бел камен и бел вулкански...

10% Discount
559€499€ Види повеќе
1-ви МАЈ

МИЛАНО – ЛУГАНО – КОМО – ВЕРОНА / 2 НОЌИ / 109€ / АВТОБУС / 1-ВИ МАЈ

Италија – земја на пица и паста, земја на мода, култура и неверојатна убавина. Сплет...

21% Discount
139€109€ Види повеќе
1-ви МАЈ

ПЕЛОПОНЕЗ – ПАТРА – АТИНА – ОЛИМПИЈА – МЕТЕОРИ / 3 НОЌИ / 109€ / АВТОБУС / 1-ВИ МАЈ

  ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ: ПРВ ДЕН 28.04.2022 (четврток)  Чекање на групата пред  Дрводекор околу 20...

15% Discount
129€109€ Види повеќе
1-ви МАЈ

БУДИМПЕШТА / 2 НОЌИ / 89€ / АВТОБУС / 1-ВИ МАЈ

Будимпешта - Kралица на Дунав, преполна со култура која освојува и заведува, преполна со романтични...

10% Discount
99€89€ Види повеќе
24-ти Мај

ВЕНЕЦИЈА / 2 НОЌИ / 149€ / АВТОБУС / 24-TИ МАЈ

Италија – земја на пица и паста, земја на мода, култура и неверојатна убавина. Сплет...

149€ Види повеќе