БАНСКО
ЗИМА

ДОЧЕК НА НОВА 2024 ГОДИНА ВО / РИМ 359€

Рим - Главниот град на Италија кој на секој чекор ги открива своите убавини и...

10% Discount
399€359€ Види повеќе
ЗИМА

СОКОБАЊА – ДОЧЕК НА НОВА 2024 ГОДИНА | 2 НОЌИ | 239€

BLACK FRIDAY ЦЕНИ до 24.11.2023 Хотел Бањица - 259 евра (16.060,00 мкд) Вила Александра 1 и...

14% Discount
279€239€ Види повеќе
8-ми Декември

Лутраки 8 Декември – ГРЦИЈА / 120€

Термин: 08.12 – 10.12.2023 Цена на аранжманот : 7.440мкд (120€) Лутраки е најстарата и најпознатата термална бања во...

120€ Види повеќе
ЗИМА

Белград – Нова 2024 Година – СРБИЈА 139€

Нова 2024 Година - БЕЛГРАД со Нови Сад Разгледување на Белград со локален водич  1 Лице...

139€ Види повеќе
ЗИМА

Nebeska Stolica 2 – КОПАОНИК

Апартхотелот Небеска Столица 2   се наоѓа на самата ски стаза „Pajino-Preslo“ (Машинац). Објектот располага со...

770€ Види повеќе
ЗИМА

VILA ZVONCHICA – КОПАОНИК

Vila Zvončica е новоизграден објект од апартмански тип на Копаоник кои своите први гости ги...

73€ Види повеќе
ЗИМА

VILA KOPAONIK – КОПАОНИК

Студио постојат два типа на студио 1+1 и 2+1 - 1+1 Студио се состои од...

73€ Види повеќе
ЗИМА

HOTEL SREBRNAC 2* КОПАОНИК

HOTEL SREBRNAC се наоѓа на патот од Брзече кон туристичкиот ценатр Копаоник и е првиот објект...

43€ Види повеќе
ЗИМА

Aparthotel & Spa Zoned 4* – КОПАОНИК

Apart & Spa Zoned нуди мирна околина на влезот во Националниот парк Копаоник. Отворен во...

45€ Види повеќе
ЗИМА

ZUPA WELLNESS and SPA 3+* – КОПАОНИК

Хотелот Zupa Wellness & Spa се наоѓа во областа Језеро на Копаоник. Хотелот располага со...

85€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL YASTREBETS 4* БОРОВЕЦ

ЛОКАЦИЈА: во близина на ски лифтовите. СМЕСТУВАЊЕ: 34 двокреветни соби и 2 апартмани. Собите се...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL BREZA 3* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок или со појадок и вечера. СОДРЖИНИ:  Ресторан, бар, паркинг. Соби:...

87€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL RADINA’S WAY 4* – БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот има 32 стандард соби, 14 фамилијарни соби, 4 стандардни апартмани и 4...

98€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL VICTORIA BOROVETS 3* – БОРОВЕЦ

МЕСТОПОЛОЖБА:  1 км од ски терените, во Боровец. СМЕСТУВАЊЕ:  САТ ТВ, телефон. СОДРЖИНИ: ресторан, бар, паркинг,...

74€ Види повеќе