ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Апарт хотел ХЕЛИОС Гарден – Лименас / ТАСОС

  ОПИС: Вила Хелиос Гарден апарт хотел е лоцирана во мирниот дел на Лименас на...

229€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Ilio Mare Hotels & Resorts 5*- TASOS

 ОПИС: Прекрасни соби и пространи апартмани комбинираат елеганција и егзотичен стил. Прекрасен поглед кон морето...

Понуда Види повеќе