БУГАРИЈА

KAMELIA COMPLEX APART HOTEL 4* -ПАМПОРОВО

МЕСТОПОЛОЖБА:  Комплексот Камелија се наоѓа во Пампорово на надморска височина од 1.650 метри, покрај скијачката...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

PAMPOROVO 5* – ПАМПОРОВО

МЕСТОПОЛОЖБА: Во  Пампорово. СМЕСТУВАЊЕ:  САТ ТВ, телефон, фен, мини бар. СОДРЖИНИ: ресторан, бар, базен, паркинг,...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

HOTEL ORLOVETS 5* – ПАМПОРОВО

СОДРЖИНИ: конференциска сала, затворен базен, лоби бар, ресторан, фитнес сала, масажа, солариум, џакузи, пинг понг,...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

GRAND HOTEL MURGAVETS 4* – ПАМПОРОВО

СОДРЖИНИ: ресторан, лоби бар, бизнис центар, сауна, масажа, џакузи, СПА центар, затворен базен, билијард, пинг...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

ORPHEUS 4* – ПАМПОРОВО

СОДРЖИНИ: ресторан, лоби, СПА центар, финска сауна, турска бања, џакузи, конференциска сала, паркинг, ски гардероба....

Понуда Види повеќе