ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

ХОТЕЛ PORTES BEACH 4* – НЕА ПОТИДЕА / Рана резервација

Хотел во близина на морето, удобни соби, интернет, бар. Локација: Регион Халкидики Касандра, 2 км...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Potidea Palace 4+* NEA POTIDEA

Одличниот хотел Потидеа Палас има исклучително убава локација на истмус помеѓу два заливи, нудејќи уникатен...

Понуда Види повеќе