ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Хотел JENNY 3*- Сивири / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Хотелот ЏЕНИ е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири....

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила HRISTOS – СИВИРИ / Рана резервација

Вила Христос се наоѓа во центарот на Сивири,на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со...

70€ Види повеќе