АТОС - Хотели

Aristoteles Holiday Resort & Spa 4* | УРАНОПОЛИС

Хотел е со широк избор на соби, пространа територија, спа, ресторани, барови, спортски и забавни...

54€ Види повеќе
АТОС - Хотели

Akrathos Brach Hotel 4* | OURANOPOLIS

Комплекс од згради на три спрата, наредени на зелен рид. Едноставен стил, ресторан, таверна, барови,...

15% Discount
102€87€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Aegean Melathron 5* | КАЛИТЕА

Локација: Хотелот Aegean Melathron Thalasso Spa се наоѓа на околу 3 км од Калитеа и...

122€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Alexander The Great 4* | KRIOPIGI

Хотелот Александар Велики е еден од најбараните хотели во Криопиги. Оддалечен е 1,5 км од...

21% Discount
73€57€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Хотел JENNY 3* | Сивири

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири....

330€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Хотел Potidea Golden Beach 3* | НЕА ПОТИДЕА

ПОТИДЕА ГОЛДЕН БИЧ 2024  Услуга: ALL INCLUSIVE LIGHT . Услугата започнува со ручек а завршува со појадок. Појадок на...

179€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Хотел Ammon Garden 3* | ПЕФКОХОРИ

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden".  Хотелски соджини: 27...

5% Discount
255€242€ Види повеќе
АТОС

HOTEL AKTI 4* | OURANOUPOLIS

УРАНОПОЛИС – небесниот град, божествен пејсаж, ги комбинира планинските и морските убавини, ветува незаборавни одмори,...

16% Discount
299€249€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Вила Marias House | NIKITI | 10 НОЌЕВАЊА

Никити се наоѓа на северниот дел на полуостровот Ситонија помеѓу Метаморфозис и Неос Мармарас и...

15% Discount
350€297€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Hotel Ioli Village *** – ПЕФКОХОРИ

Пефкохори, Касандра Ioli Village ★★★ Рана резервација -10% За резервации направени од 12.06.2023-31.03.2024 За престој...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

TORONI BLUE SEA ( MAISONETTES ) | Торони

Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина на песочната плажа во Торони, една од најпопуларните песочни...

361€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

TORONI BLUE SEA 2+* (OLD WING) | Торони

Хотелот е во непосредна близина на песочната плажа во Торони, една од најпопуларните песочни плажи...

214€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Golden Beach 3* | МЕТАМОРФОЗИ

Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во Метаморфозис. Опколен...

220€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Hotel Belagio 3* – ФУРКА / Рана резервација

Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на...

10% Discount
723€650€ Види повеќе
КАСАНДРА - Хотели

Palladium Hotel *** – ХАЛКИДИКИ КАСАНДРА

Криопиги, Касандра Palladium ★★★ Понуда за рана резервација -20% За резервации направени од 31.10.2023-31.12.2023 За...

22€22€ Види повеќе