ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА Natasha 2 – ХАНИОТИ

Вила Наташа се наоѓа во близина на центарот на Ханиоти, на околу 80 метри од...

130€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА Natasha – ХАНИОТИ

Вила Наташа се наоѓа во близина на центарот на Ханиоти, на околу 80 метри од...

150€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

С – Студио – Ханиоти

S-STUDIO се наоѓа на 20м. од пешачката зона со многубројни продавници, кафичи, на само 2мин. До прекрасната песочната плажа и на 800...

159€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

С – Апартман – Ханиоти

S-APARTMENT се наоѓа во близина на вториот влез во Ханиоти, после бензинската Osipiadis Tariel. Прекрасната песочната плажа е оддалечена на околу на 250 м . Апартманот е...

259€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Apart Hotel Vicky – Ханиоти

Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и...

109€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила MARIA – Ханиоти

Вила “Maria” се наоѓа на одлична локација во центар на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага...

115€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила MARIA LUX – ХАНИОТИ

Вила “Maria Lux” се наоѓа во центарот на Ханиоти (веднаш до вила "Maria") односно на почетокот на Плоштадот...

125€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА CHRISTINA – ХАНИОТИ

Вила ХРИСТИНА лоцирана во мирен дел на Ханиоти,идеална за фамилии со мали деца каде спокојот несомнено ќе...

89€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила SOFIA – ХАНИОТИ

Вила Софија - централно лоцирана, одалечена 80 метри од плажа. Располага со трoкреветни студиjа на прв...

150€ Види повеќе