ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Miraggio Thermal Spa Resort 5*- PEFKOHORI

 ОПИС: Хотелот се наоѓа на 5 км од Палиури и на околу 15 км од...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Philoxenia Spa Hotel 4* – ПЕФКОХОРИ

Philoxenia Spa Hotel се наоѓа во центарот на Пефкохори, на 50 метри од плажата. „Филоксенија“...

92€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Alia Palace 5* – PEFKOHORI

    ОПИС: Хотел сместен на живописно место со поглед кон заливот. Удобни соби, ресторани, барови,...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Hotel Ammon Garden 3* – PEFKOHORI

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden"....

240€ Види повеќе