ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила АНЕМОХАДИ – СИВИРИ

Вилата е лоцирана на  90 м од плажа  и 50 метри од центарот на Сивири....

36% Discount
469€299€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ЛИДИЈА – НЕА ПОТИДЕА

  ОПИС: Вила ЛИДИЈА се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа...

250€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила КОСТАС – НЕА ПОТИДЕА

  ОПИС: ВИЛАТА “KOSTAS” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА...

349€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ВИКТОРИА – НЕА ПЛАГИЈА

Населбата Неа Плагиа е споена со Неа Флогита и изобилува со забавни игри за децата...

432€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА МИСТРАЛ – КАЛИТЕА

Калитеа е туристичко место кое се наоѓа на 70 км. југоисточно од Солун. Голема песочна...

320€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ОЛГА – ПОЛИХРОНО

Вила Олга се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на 120м одалеченост од плажа. Вилата...

406€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ГАЛИНИ – ПОЛИХРОНО

Вила Галини се наоѓа во Полихроно, покрај плажа, идеална за оние кој сакаат реалксиран одмор....

448€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ФАНИ – НЕА ФОКЕА

Вила Фани се наоѓа на околу 60 метри од плажата на идиличното место Неа Фокеа,...

174€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА СТАВРОС – ПОЛИХРОНО

Вила Ставрос се наоѓа во Полихроно – место кое поради својата прекрасна географска положба прерасна...

117€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

С Студио – ХАНИОТИ

С Студио се наоѓа на 20м. од пешачката зона со многубројни продавници, кафичи, на само...

353€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила НАТАША ВАЛЕНТИНО – ПОЛИХРОНО

Една од најпопуларните вили во Полихрон, сместенa на 90 метри од плажа и на 800...

363€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Мезонета – ПЕФКОХОРИ

МЕЗОНЕТА – се наоѓа во стариот дел на Пефкохори, прекрасен дел опкружен со цркви, маркети,...

429€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ЗАФИРИЈА – ПОЛИХРОНО

Вилата ЗАФИРИЈА се наоѓа во мирен дел на само неколку минути од центарот на Полихроно...

280€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА СТЕЛА – ПЕФКОХОРИ

Вила Стела се наоѓа во првиот ред на сама плажа во Пефкохори и сите соби...

390€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

BLUE SAPHHIRE – НЕА ПОТИДЕА

  ОПИС: Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, веднаш до хотелот Елпиники на...

479€ Види повеќе