ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ЛИДИЈА – НЕА ПОТИДЕА

  ОПИС: Вила ЛИДИЈА се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа...

250€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила КОСТАС – НЕА ПОТИДЕА

  ОПИС: ВИЛАТА “KOSTAS” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА...

349€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

BLUE SAPHHIRE – НЕА ПОТИДЕА

  ОПИС: Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, веднаш до хотелот Елпиники на...

479€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ISI LUX – НЕА ПОТИДЕА

Вила “ISI Lux” се наоѓа нa само 20m oд плажа односно пред хотел "Potidea Golden Beach". Вилата е изградена во 2017...

205€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ARGO – НЕА ПОТИДЕА

Неа Потидеа e првото летувалиште на првиот крак-касандра во областа халкидики. Има најширока плажа и најчисто...

329€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила HAUS LITEA – НЕА ПОТИДЕА

Haus Litea се наоѓа во Неа Потидеа на прва линија до плажа. Ова е првото населено...

34% Discount
306€199€ Види повеќе