ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Neikos Luxury Suites 3★ – ХАНИОТИ

Ханиоти, Касандра Neikos Luxury Suites ★★★ Специјална понуда -20% За резервации направени од 16.08.2023-30.09.2023 За...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Potidea Golden Beach 3* – НЕА ПОТИДЕА

Хотел: Potidea Golden Beach 3* - НЕА ПОТИДЕА Хотелот се состои од две згради една...

419€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Pomegranate Wellness Spa – Неа Потидеа

Неа Потидеа, Касандра Pomegranate Wellness Spa ★★★★★ Специјална понуда -15% + Две деца од (0-12)...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Atrium 4*- ПЕФКОХОРИ

Пефкохори, Касандра Атриум ★★★★ Специјална понуда -20% за резервации направени од 17.08.2023-10.09.2023 за престој 09.03.2023-31.10.2023...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Elinotel Polis 3* – ХАНИОТИ

Ханиоти, Касандра Елинотел Полис ★★★ Специјална понуда -17% За резервации направени од 26.07.2023-08.08.2023 За престој...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Al Mare 3* – ПОЛИХРОНО

Полихроно, Касандра Ал Маре ★★★ Специјална понуда -10% за резервации направени од 01.07.2023-07.07.2023 за престој...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Grand Victoria 3* – HANIOTI

Ханиоти, Халкидики, Грција, Хотел: Гранд Викторија Специјална понуда за попуст Важи за резервации направени од...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

LESSE 4* HANIOTI

Хотелот Lesse 4* се наоѓа во Ханиоти на 70м од плажа до познатиот бич бар...

158€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Grandotel 4* HANIOTI

Ханиоти, Касандра Hanioti Grand Otel ★★★★ Специјална понуда -20% За резервации направени од 26.08.2023-09.09.2023 За...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Chrousso Village 4* PALIOURI

Chrousso Village 3*Паљури Положба: Паљури , на 400м од песочна плажа. Сместување: 150соби, студиа и апартмани распределени...

15% Discount
112€95€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Anthemus Sea 5* NIKITI

Anthemus Sea Beach Hotel е еден од најбараните хотели на Ситонија. хотел кој што обзема со својата...

222€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Portes Beach 4* NEA POTIDEA

Хотел во близина на морето, удобни соби, интернет, бар. Локација: Регион Халкидики Касандра, 2 км...

30% Discount
192€134€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Dolphin Beach 3* POSSIDI

Локација: на плажа, 1 км од Посиди и 90 км од Солун. Капацитет: 56 студиа...

71€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Calypso 2* – HANIOTI

Ханиоти, Касандра Калипсо ★★ Специјална понуда -10% за резервации направени од 07.10.2023-05.08.2023 за престој 27.08.2023-31.08.2023...

Понуда Види повеќе
КАСАНДРА - Хотели

Naias Hotel 3* HANIOTI

Хотел Naias 3* се наоѓа во Ханиоти, лоциран на сама плажа и на 200метри од...

10% Discount
26€23€ Види повеќе