ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

LESSE 4* HANIOTI

Хотелот Lesse 4* се наоѓа во Ханиоти на 70м од плажа до познатиот бич бар...

158€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Grandotel 4* HANIOTI

Лоциран на самиот морски брег, веднаш до паркот во Ханиоти, Grand Otel нуди сместување во зграда од...

20% Discount
119€95€ Види повеќе
КАСАНДРА - Хотели

Naias Hotel 3* HANIOTI

Хотел Naias 3* се наоѓа во Ханиоти, лоциран на сама плажа и на 200метри од...

10% Discount
26€23€ Види повеќе