ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Kassandra Palace 5*KRIOPIGI

Хотелскиот комплекс, лоциран недалеку од градот Криопиги, се наоѓа на површина од околу седум хектари...

20% Discount
122€97€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Ammon Zeus 4* KALITEA

Овој луксузен хотел е веднаш на морето во популарното одморалиште Калитеа, Халкидики. Единствениот хотел во...

25% Discount
133€100€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Aegean Melathron Thalasso Spa 5* KRIOPIGI

Локација: Хотелот Aegean Melathron Thalasso Spa се наоѓа на околу 3 км од Калитеа и...

25% Discount
121€91€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Alexander The Great 4* KRIOPIGI

Хотелот Александар Велики е еден од најбараните хотели во Криопиги. Оддалечен е 1,5 км од...

25% Discount
67€50€ Види повеќе