ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА JORGOS – ДИОНИСИОС / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Куќа „Јоргос“ е лоцирана кон крајот на Дионисиос во мирна уличка, на околу 100 метри...

79€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ANA – НЕА ФЛОГИТА / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Куќа „Ана“ е лоцирана централно во Неа Флогита, во вториот ред куќи, на само 50...

79€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА CIMBUKAS – ХАНИОТИ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Куќа „Цимбукас“ е лоцирана во самиот центар на Ханиоти, на исклучително убава и атрактивна локација,...

89€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА CIMBUKAS – НЕА ФЛОГИТА / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Куќа „Цимбукас“ е лоцирана на извонредно мирна и тивка локација, помеѓу приватни куќи на почетокот...

89€ Види повеќе
ВРАХОС

ВИЛА IONIAN VIEW – ВРАХОС

ВРАХОС БИЧ - се наоѓа на 600 км од Скопје, веднаш по Парга (околу 30км)....

240€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ЕЛЕНИ – ИПСОС, KРФ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Вилата Елени се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на 250 метри од плажата. Вилата е...

40% Discount
99€59€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА FAY – ТОРОНИ

Торони е мал град лоциран на југоисточниот дел од полуостровот Ситонија. Долгата песочна плажа и...

100€ Види повеќе
АТОС

ВИЛА ATINA – ЈЕРИСОС

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе...

79€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ПЕТРИДИС – МЕТАМОРФОЗИ

Вилата Петридис се наоѓа на првиот ред вили во Метампорфозис.Идеално место за фамилијарен одмор.Вилата располага...

99€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ДИОГЕНИС – НЕА ПОТИДЕА

  ОПИС: ВИЛАТА “ДИОГЕНИС ” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA  ПЛАЖА (ПРВ РЕД)...

99€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила КОСТАС – НЕА ПОТИДЕА

  ОПИС: ВИЛАТА “KOSTAS” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА...

349€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ZAFIRIJA – ПОЛИХРОНО

Вилата ЗАФИРИЈА се наоѓа во мирен дел на само неколку минути од центарот и на...

80€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА MAKEDONIJA – ПОРОС / KЕФАЛОНИЈА

Кефалонија е најголемиот остров од групите Јонски острови. Името го добило според својот изглед (остров...

37% Discount
159€99€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

АПАРТХОТЕЛ ZEPPOS- НЕА МАРМАРАС / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Хотел-апартмант  “ZEPPOS” се наоѓа во неа мармарас на 200 метри од градската централна плажа. Неа мармарас е  едно од најпознатите туристички ...

89€ Види повеќе
АТОС

ВИЛА BILIS – ЈЕРИСОС

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе...

79€ Види повеќе