БОРОВЕЦ

HOTEL YASTREBETS 4* БОРОВЕЦ

ЛОКАЦИЈА: во близина на ски лифтовите. СМЕСТУВАЊЕ: 34 двокреветни соби и 2 апартмани. Собите се...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL BREZA 3* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок или со појадок и вечера. СОДРЖИНИ:  Ресторан, бар, паркинг. Соби:...

87€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL RADINA’S WAY 4* – БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот има 32 стандард соби, 14 фамилијарни соби, 4 стандардни апартмани и 4...

98€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL VICTORIA BOROVETS 3* – БОРОВЕЦ

МЕСТОПОЛОЖБА:  1 км од ски терените, во Боровец. СМЕСТУВАЊЕ:  САТ ТВ, телефон. СОДРЖИНИ: ресторан, бар, паркинг,...

74€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL ALPIN 4* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок. СОДРЖИНИ: Ресторан, лоби бар. СКИ ТЕРЕНИ: 0 метри од...

185€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL Musala 4* – БОРОВЕЦ

Еден од најпрестижните хотели во овој ски центар. Уникатната локација во комбинација со услугата и...

10% Discount
103€93€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL RILA 4* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок и вечера. СОДРЖИНИ: Мини клуб, конференциска сала, бизнис центар,затворен базен, кафе...

161€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL SAMOKOV 4* БОРОВЕЦ

ХОТЕЛ САМОКОВ се наоѓа во самиот центар на Боровец, на 1.300 м надморска височина. Овој...

15% Discount
76€65€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

IGLIKA PALACE 4* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец СМЕСТУВАЊЕ:  двокреветни соби,  апартмани,  еднокреветни соби. Собите се опремени со бања, сателитска TV, телефон,...

15% Discount
114€97€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

FESTA WINTER PALACE 5* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. СМЕСТУВАЊЕ: 5 ката, 2 лифта, 67 соби. Собите се опремени централно греење, балкон,...

15% Discount
132€112€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL FLORA RESIDENCE 2* БОРОВЕЦ

МЕСТОПОЛОЖБА:  50 м од ски терените, во Боровец. СМЕСТУВАЊЕ:  ТВ, телефон,фен, кујна, мини бар.балкон. СОДРЖИНИ: ...

7% Discount
146€136€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL EUPHORIA CLUB 4* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок. СОДРЖИНИ: Ресторан, лоби бар, СПА центар, интернет,затворен базен. СКИ...

20% Discount
106€85€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL FLORA COMPLEX 4* БОРОВЕЦ

МЕСТОПОЛОЖБА:  50 м од ски терените, во Боровец. СМЕСТУВАЊЕ:  САТ ТВ, телефон, сеф, фен, мини...

162€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

BOROVETS HILLS 5* БОРОВЕЦ

СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот има 65 соби од кои 11 свити, 6 студија и 48 двокреветни соби. УСЛУГА:...

5% Discount
148€141€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL ROYAL PLAZA 2* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање. СКИ ТЕРЕНИ: 0 метри од ски лифтовите. ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2023/2024...

5% Discount
97€92€ Види повеќе