АТОС

Вила BILLYS – ЈЕРИСОС

Вила Билис се наоѓа на одлична локација на само 30 метри од прекрасната песочна плажа, на самиот почеток на...

12% Discount
99€87€ Види повеќе
АТОС

ВИЛА TZOULI 1 – ЈЕРИСОС

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од...

17% Discount
89€73€ Види повеќе
10 НОЌЕВАЊА

Вила MARIA PASHALIDOU | НЕА РОДА

Вилата„Maria Pashalidou“ е лоцирана во непосредна близина на строгиот центар,на само 20 метри од плажата во Неа Рода, на третиот крак Атос. Во...

200€ Види повеќе
10 НОЌЕВАЊА

Вила MARIA’S HOUSE | НИКИТИ

Никити се наоѓа на северниот дел на полуостровот Ситонија помеѓу Метаморфозис и Неос Мармарас и...

300€ Види повеќе
АТОС

Вила EVANGELIA | ЈЕРИСОС

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе...

24% Discount
89€67€ Види повеќе
АТОС

Вила VAIA | ЈЕРИСОС

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од...

14% Discount
69€59€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила LITCA – НЕА ФЛОГИТА

Вила Litca е лоцирана во центарот на Неа Флогита, на околу 70 метри од плажата. Вилата располага...

15% Discount
260€221€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила LITCA 2 – НЕА ФЛОГИТА

Вила ,,LITCA-2'' е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел ''Corfu'', околу 70 метри. од плажа.. Вилата располага со ниско...

15% Discount
250€212€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила MARIA – НЕА ФЛОГИТА

Вила '' Maria ''е лоцирана во центарот на Неа Флогита 50 метри од плажа, во близина...

15% Discount
280€238€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила СТЕЛА – НЕА ФЛОГИТА

АПАРТМАН '' СТЕЛА ''е лоцирана во близина на игралиштето на Неа Флогита 50 метри од плажа, со поглед...

15% Discount
300€255€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА KATERINA LUKS – НЕА ФЛОГИТА

Вила ,,Katerina Lux'' е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на вилите ''Maria'' и ''Corfu'' , веднаш позади најголемата слаткарница ,,SWEET...

250€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила BLUE – НЕА ПЛАГИЈА

Вила ''BLUE'' е лоцирана во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni'' и на околу 30 м. од плажа....

5% Discount
330€313€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила VULA – ЛЕПТОКАРИЈА

Лептокарија е туристичка дестинација на Олимписката Ревиера , местото располага со многубројни улици со продавници,шеталиште,долга...

15% Discount
155€131€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила KOSTAS | НЕА ПОТИДЕА

ВИЛАТА “KOSTAS” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA  ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА ПОТИДЕА E...

99€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила DIMITRA | НИКИТИ

НИКИТИ туристичкото место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија. На оддалеченост од 100...

99€ Види повеќе