ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Labranda Sandy Beach 5*КРФ

Сместена на песочната плажа Свети Џорџ на југозападниот дел од Крф, сеопфатната плажа Лабранда Сенди...

100€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Messonghi Beach 3* КРФ

Во Messonghi Beach Hotel - All Inclusive, можете да поминете време уживајќи со чадори на...

45€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Capo Di Corfu 5*КРФ

Сместен среде уредени градини, Капо Ди Крф се наоѓа веднаш на плажата во Агиос Петрос,...

77€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

La Grotta Verde 5*КРФ

La Grotta Verde 5*, наменет само за возрасни, се наоѓа меѓу борови шуми, веднаш на...

115€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Aeolos Beach Resort 4*КРФ

Aeolos Beach Resort располага сместување со модерни удобности, вклучувајќи климатизација и сателитски телевизори. Сите единици...

110€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

MarBella Corfu 5* КРФ

Agios Ioannis Peristeron, MarBella Corfu хотел има 3 базени и спа центар. Неговите соби и...

513€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Kontokali Bay Resort & Spa 5* КРФ

Kontokali Bay Resort & Spa 5* , награден со зелен клуч, може да се пофали...

127€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Elea Beach Corfu 4* КРФ

Elea Beach Hotel* Лоциран во Дасија на Крф, кој може да се пофали со отворен...

48€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Almyros Beach Resort & Spa 5* КРФ

Almyros Beach Resort & Spa 5* Нуди надворешен базен, детско игралиште и тераса, плажата Алмирос...

44€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Belvedere Corfu 3* КРФ

Хотелот Белведере се наоѓа во Агиос Јоанис. Располага со отворен базен со солена вода и...

45€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Pelekas Monastery 5* КРФ

Хотелот се наоѓа токму на песочната плажа Контогијалос,Pelekas Monastery 5* располага со голем базен во...

63€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Nina – Ипсос-КРФ

Вила Нина се наоѓа на островот Крф на 300м оддалеченост од AB МАRKET и излегува...

99€ Види повеќе