ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила SOLE A MARE – НЕОС МАРМАРАС / Рана Резервација

Ситонија е паркот на Халкидики каде љубителите на тишината и зеленилото ќе го најдат своето...

230€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила MERSINIS – НЕОС МАРМАРАС / Рана резервација

Вилата Mersinis во Неос Мармарас на вториот крак Ситонија има се што Ви е потребно за вистински...

200€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Апартхотел ZEPPOS – НЕОС МАРМАРАС

Хотел-апартмант  „ZEPPOS“ се наоѓа во Неа Мармарас на 200 метри од градската централна плажа. Неа Мармарас е...

89€ Види повеќе