ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Динира – ФУРКА

Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно се...

149€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Василис – ФУРКА

ВИЛА  ВАСИЛИС   на оддалеченост  од околу  20m, од плажа. 150m од центарот Содржина:  Опремена кујна со решо,аспиратор,фрижидер,ТВ,TWC,...

199€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила PALAIS DE FURKA – ФУРКА

Куќа „Палаис де Фурка“ е лоцирана на 40-50 метри од прекрасната песочна плажа, во мирниот...

99€ Види повеќе