ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Neikos Luxury Suites 3★ – ХАНИОТИ

Ханиоти, Касандра Neikos Luxury Suites ★★★ Специјална понуда -20% За резервации направени од 16.08.2023-30.09.2023 За...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Вила VASILIS – НЕИ ПОРИ

Неи Пори, Пиерија Olympion Melathron ★★★ Специјална понуда -20% за резервации направени од 22.08.2023-11.09.2023 за...

Понуда Види повеќе
ГЕРАКИНИ

ХОТЕЛ Coral Blue Beach 3*- ГЕРАКИНИ

Грција / Халкидики / Ситониа / Геракини Локацијата, песочната плажа, уредувањето на околината и објектите,...

469€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Potidea Golden Beach 3* – НЕА ПОТИДЕА

Хотел: Potidea Golden Beach 3* - НЕА ПОТИДЕА Хотелот се состои од две згради една...

419€ Види повеќе
ПАРАЛИЈА

Mediterranean Resort 4* – ПАРАЛИЈА

Паралија Катеринис, Пиерија Mediterranean Resort ★★★★ Специјална понуда -15% За резервации направени од 08.10.2023-31.08.2023 За...

Понуда Види повеќе
ПАРАЛИЈА

Mediterranean Princesss 4* – ПАРАЛИЈА

Паралија Катеринис, Пиерија Mediterranean Princess ★★★★ Специјална понуда -10% За резервации направени од 08.10.2023 до...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Pomegranate Wellness Spa – Неа Потидеа

Неа Потидеа, Касандра Pomegranate Wellness Spa ★★★★★ Специјална понуда -15% + Две деца од (0-12)...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Atrium 4*- ПЕФКОХОРИ

Пефкохори, Касандра Атриум ★★★★ Специјална понуда -20% за резервации направени од 17.08.2023-10.09.2023 за престој 09.03.2023-31.10.2023...

Понуда Види повеќе
АТОС - Хотели

Xenios Theoxenia 4* – УРАНОПОЛИС

Уранополис, Атос Xenios Theoxenia ★★★★ Специјална понуда -15% За резервации направени од 26.07.2023-08.08.2023 За престој...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Mediterranean Village 5* – ПАРАЛИЈА

Плажата Катеринис, Пиерија Mediterranean Village ★★★★★ Специјална понуда -20% За резервации направени од 08.10.2023-31.08.2023 За...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Elinotel Polis 3* – ХАНИОТИ

Ханиоти, Касандра Елинотел Полис ★★★ Специјална понуда -17% За резервации направени од 26.07.2023-08.08.2023 За престој...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Al Mare 3* – ПОЛИХРОНО

Полихроно, Касандра Ал Маре ★★★ Специјална понуда -10% за резервации направени од 01.07.2023-07.07.2023 за престој...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Grand Victoria 3* – HANIOTI

Ханиоти, Халкидики, Грција, Хотел: Гранд Викторија Специјална понуда за попуст Важи за резервации направени од...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Blu Sea (Old Wing)*** – Торони

Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина на песочната плажа во Торони, една од најпопуларните...

187€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Labranda Sandy Beach 5*КРФ

Сместена на песочната плажа Свети Џорџ на југозападниот дел од Крф, сеопфатната плажа Лабранда Сенди...

100€ Види повеќе