ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Апарт хотел ХЕЛИОС Гарден – Лименас / ТАСОС

  ОПИС: Вила Хелиос Гарден апарт хотел е лоцирана во мирниот дел на Лименас на...

229€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

ХОТЕЛ МИХАЕЛА – КЕФАЛОНИЈА

  ОПИС: Порос е едно од најубавите и најатрактивните места на Кефалонија. Сместно е во подножјето...

259€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Ilio Mare Hotels & Resorts 5*- TASOS

 ОПИС: Прекрасни соби и пространи апартмани комбинираат елеганција и егзотичен стил. Прекрасен поглед кон морето...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Grecotel Eva Palace 5*- CORFU

 ОПИС: Зелена површина, одлична услуга, разновидни луксузни соби, тишина и засенчени градини, добра кујна, персонал...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort 5*- CORFU

 ОПИС: Ексклузивно одморалиште со затскриена локација и одлична услуга. Сместено е на приватен полуостров меѓу...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas 5*- RODOS

 ОПИС: Прво крајбрежје, пријатна територија, прекрасен поглед на море, извонреден дизајн, широк избор на пространи...

Понуда Види повеќе