ЗИМА

СОКОБАЊА – ДОЧЕК НА НОВА 2024 ГОДИНА | 2 НОЌИ | 239€

BLACK FRIDAY ЦЕНИ до 24.11.2023 Хотел Бањица - 259 евра (16.060,00 мкд) Вила Александра 1 и...

14% Discount
279€239€ Види повеќе
ЗИМА

Белград – Нова 2024 Година – СРБИЈА 139€

Нова 2024 Година - БЕЛГРАД со Нови Сад Разгледување на Белград со локален водич  1 Лице...

139€ Види повеќе
8-ми Декември

НИШ | ШОПИНГ + ПРАЗНИЧЕН РУЧЕК | 8-ми Декември | 2.700 ден.

Термин: 8-ми Декември Ниш претставува вистинска ризница на историски артефакти. Тој е еден од најстарите...

43€ Види повеќе
ЗИМА

Nebeska Stolica 2 – КОПАОНИК

Апартхотелот Небеска Столица 2   се наоѓа на самата ски стаза „Pajino-Preslo“ (Машинац). Објектот располага со...

770€ Види повеќе
ЗИМА

VILA ZVONCHICA – КОПАОНИК

Vila Zvončica е новоизграден објект од апартмански тип на Копаоник кои своите први гости ги...

73€ Види повеќе
ЗИМА

VILA KOPAONIK – КОПАОНИК

Студио постојат два типа на студио 1+1 и 2+1 - 1+1 Студио се состои од...

73€ Види повеќе
ЗИМА

HOTEL SREBRNAC 2* КОПАОНИК

HOTEL SREBRNAC се наоѓа на патот од Брзече кон туристичкиот ценатр Копаоник и е првиот објект...

43€ Види повеќе
ЗИМА

Aparthotel & Spa Zoned 4* – КОПАОНИК

Apart & Spa Zoned нуди мирна околина на влезот во Националниот парк Копаоник. Отворен во...

45€ Види повеќе
ЗИМА

ZUPA WELLNESS and SPA 3+* – КОПАОНИК

Хотелот Zupa Wellness & Spa се наоѓа во областа Језеро на Копаоник. Хотелот располага со...

85€ Види повеќе
ЗИМА

Mona 4* – ЗЛАТИБОР

ПРОМО ПОНУДА Цените се валидни за резервација до 16.10.2023 Hotel Mona Plaza 4* Златибор Цена по лице на...

48€ Види повеќе
ЗИМА

Club A 3* – КОПАОНИК

First Minute понуда од Club A 3* Hotel Club A 3* - Koпаоник 10% попуст за...

10% Discount
72€65€ Види повеќе
ЗИМА

PUTNIK 4* – КОПАОНИК

First Minute понуда од Putnik 4* 15% попист за уплата до 31.10.2023 (минимум 7 ноќи)...

15% Discount
65€55€ Види повеќе
СРБИЈА

Tonanti 5*| ВРЊАЧКА БАЊА

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2023/2024 Хотел ТОНАНТИ 5* - Врњачка Бања Цените не се валидни за...

134€ Види повеќе
СРБИЈА

Fontana 4*| ВРЊАЧКА БАЊА

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2023/2024 Hotel Fontana 4*- Vranjacka Banja Цените се по лице на ден на база Ноќевање...

55€ Види повеќе
СРБИЈА

Zepter Hotel 4* | ВРЊАЧКА БАЊА

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2023/2024 Цена по лице на ден на база ноќевање со појадок Минимум...

33€ Види повеќе