АЛБАНИЈА

ВИЛА АЛЕКС – КСАМИЛ

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна...

319€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА ХРИСТО – КСАМИЛ

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна...

299€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “DELIGHT” 4* КСАМИЛ

Сместен во Ксамил, на 500 метри од плажата Ксамил 7, хотелот нуди сместување со ресторан,...

58€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “NEBO” 3* КСАМИЛ

Лоциран во Ксамил, на помалку од 1 км од плажата Puerto Rico, хотелот обезбедува сместување...

50€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “BLUE WATER” 4* КСАМИЛ

Лоциран  на 1,1 км од плажата Puerto Rico, Blue Water Hotel нуди сместување со бар, градина...

63€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “MURATI” 4* КСАМИЛ

Сместен во Ксамил, на 1,1 км од плажата Порторико, Hotel Murati располага со сместување со ресторан, приватен...

46€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “CHRIS” 3* КСАМИЛ

Hotel Chris се наоѓа  во Ксамил, на 1 км од плажата Ксамил 7, хотелот  нуди сместување...

27€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

АПАРТМАНИ MARIO – КСАМИЛ

Апартмани Марио се наоѓаат во Ксамил град во јужна Албанија на Јонското море.  Локацијата на оваа вила...

225€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА LUNA – КСАМИЛ

Вилата се наоѓа во Ксамил, едно од најпознатите летувалишта во Албанија, место со прекрасни егзотични плажи и...

60€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА АНА – КСАМИЛ

Вила Ана се наоѓа на 50-70м од градската плажа во Ксамил. Вилата располага со  1/3,...

140€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “BLUE EYE” 4* КСАМИЛ

Хотелот "Blue Eye" со вкупно 17 соби е еден од најпрепознатливите хотели, лоциран во централното...

64€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “CLASS” 4* КСАМИЛ

Хотел “CLASS” се наоѓа во Ксамил, оддалечен на 700м. од плажата Ксамил бич и 800м. од плажата...

Понуда Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “LUXURY”4* КСАМИЛ

Хотелот Luxury во Ксамил има прекрасен поглед кон море, оддалечен е 150м. од плажата Paradise...

Понуда Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА KLEA – КСАМИЛ

Вилата “ Клеа “ се наоѓа во Ксамил, на 350м. оддалеченост од плажата Bela Vista...

Понуда Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА GARDEN – КСАМИЛ

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна...

Понуда Види повеќе