ВРАХОС

СТУДИО IONIAN VIEW – ВРАХОС

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 70 метри оддалеченост од плажа, и нуди...

95€ Види повеќе
АМУДИЈА

ВИЛА ATANASI – АМУДИА

Вила Атанаси се наоѓа веднаш до вила Вагиа, на 50метри оддалеченост од плажа. Вилата располага...

79€ Види повеќе
ВРАХОС

АПАРТМАНИ VRAHOS – ВРАХОС

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, располагаат со трокреветни студија, опремени со...

83€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА YOTA – ПАРГА

ВИЛА ЈОТА се наоѓа на самиот влез во Парга, на 250метри од градската плажа и 300метри од...

140€ Види повеќе
ВРАХОС

Вила IRINI – ВРАХОС

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување дапонуди....

95€ Види повеќе
ВРАХОС

ВИЛА WHITE SANDS BEACH – ВРАХОС

White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со трокреветни студиjа кои...

95€ Види повеќе
ВРАХОС

ВИЛА JK BEACH HOUSE – ВРАХОС

JK Beach House се наоѓа на сама плажа, 500 метри одалечена од Врахос во мирниот...

227€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА MARGARITA – KAНАЛИС

Канали е приморско место областа  Превеза  северозападна Грција. Канали се наоѓа на брегот на Јонското...

72€ Види повеќе
АМУДИЈА

Вила VAGIA – АМУДИА

Амудиа е мало рибарско место во општина Фанари, областа Епир во Грција. Ова место се...

79€ Види повеќе
АМУДИЈА

ВИЛА DINA – АМУДИА

Амудиа е мало рибарско место во општина Фанари, областа Епир во Грција. Ова место се...

83€ Види повеќе
ВРАХОС

ВИЛА SAVASH – ВРАХОС

Вила Саваш се наоѓа на 40 м плажа, помеѓу Врахос и Лигија. Идеална локација за...

167€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

HOTEL POSEIDON 3* – КАСТРОСИКИА

Хотел Посеjдон се наоѓа на сама плажа, во областа Канали, во местото Кастросикиа,  на 18км...

Понуда Види повеќе
ВРАХОС

ВИЛА IOANIAN VIEW – ВРАХОС

Вила ЈОНИЈАН ВЈУ се наоѓа на височинка околу 70 метри од плажа и има прекрасен поглед...

200€ Види повеќе
ВРАХОС

ВИЛА WHITE SANDS BEACH – ВРАХОС

Вила ВАЈТ СЕНД БИЧ е на прва линија на плажа. Вилата располага со сопствени лежалки на плажа....

150€ Види повеќе
ВРАХОС

ВИЛА FILOKSENIJA – ВРАХОС

Вила ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа на крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел, на околу 50...

140€ Види повеќе