ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Simeon 3* МЕТАМОРФОЗИ

Мал хотел во близина на морето, удобни соби, интернет, бар. Локација: Регион Халкидики Ситонија,  Метаморфозис...

20% Discount
85€68€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Blue Dolphin 3* – METAMORFOZI

Мал хотел во близина на морето, удобни соби, интернет, бар. Локација: Регион Нова Флогита, 6...

20% Discount
229€183€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Golden Beach 3* – МЕТАМОРФОЗИ

Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во...

200€ Види повеќе