ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила STAVROS – НЕА КАЛИКРАТИЈА

200 метри од плажа КОРИСТЕЊЕТО НА ПАРКИНГ, КЛИМА УРЕД, WI-FI  Е БЕСПЛАТНО. Неа Каликратија е...

7% Discount
269€250€ Види повеќе