АТОС - Хотели

Xenios Theoxenia 4* – УРАНОПОЛИС

Уранополис, Атос Xenios Theoxenia ★★★★ Специјална понуда -15% За резервации направени од 26.07.2023-08.08.2023 За престој...

Понуда Види повеќе
АТОС - Хотели

Alexandros Palace 5* УРАНОПОЛИС

Alexandros Palace Hotel & Suites 5* – е сместен во пријатно опкружување, на полуостров Атос, во...

86€ Види повеќе
АТОС - Хотели

Aristoteles Holiday Resort & Spa 4* УРАНОПОЛИС

Хотел е со широк избор на соби, пространа територија, спа, ресторани, барови, спортски и забавни...

49€ Види повеќе
АТОС - Хотели

Akrathos Brach Hotel 4* URANOPOLIS

Комплекс од згради на три спрата, наредени на зелен рид. Едноставен стил, ресторан, таверна, барови,...

15% Discount
102€87€ Види повеќе
УРАНОПОЛИС

Eagles Palace 5*- УРАНОПОЛИС

Уранополис, Атос Палатата на орлите ★★★★★ Специјални понуди до -20% За резервации направени 25/07/2023-07/08/2023 За...

Понуда Види повеќе