АЛБАНИЈА

Hotel Oronato 3* – ВАЛОНА

Лоциран  на само 50 метри од плажата  во Валона, Hotel Oronato 3* располага со  бар  со...

45€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Coral 4* – ВАЛОНА

Hotel Coral 4* лоциран во Валона, се наоѓа веднаш до приватната плажа, каде што гостите можат да се уживаат во спортовите на...

47€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

HOTEL OLIVE 4* – ВАЛОНА

Сместен во Вaлона, на 450 метри од плажата Vjetërи 1,1 км од градската плажа на Валона, Hotel...

47€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “SOLE LUNA“ 3* – БОРШ

Hotel Sole Luna располага со приватна плажа каде гостите можат да уживаат, ресторан, бар и климатизирани соби со...

64€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “PANORAMA“ 3* ВАЛОНА

Hotel Panorama 3*  на своите гости им нуди надворешен базен, пространа градина со скара и детско...

27€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “RONDO`S“ 3* ВАЛОНА

Hotel Rondos 3* е лоциран веднаш на приватна плажа со камчиња, опремена со лежалки за...

40€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “KAROS“ 3* ВАЛОНА

Hotel Karos 3*  на своите гости им нуди  надворешен базен со тераса и снек бар. Овој хотел...

34€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

HOTEL “DHIMA“ 4* ВАЛОНА

Hotel Dhima 3  е сместен веднаш до приватната камчеста плажа Guma и на гостите им се...

46€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

АПАРТМАНИ AL MARE – ВАЛОНА

Лоциран во Орикум,Hotel Bella Vista обезбедува сместување,  бар и тераса. Овој хотел со 3 ѕвезди нуди простор...

58€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “BELLA VISTA” 3* ВАЛОНА

Лоциран во Орикум,Hotel Bella Vista обезбедува сместување,  бар и тераса. Овој хотел со 3 ѕвезди нуди простор...

58€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ PRIMAVERA 3*- ВАЛОНА

Hotel Primavera 3*се наоѓа во Валона, на прекрасна локација на најголемото туристичко шеталиште во градот и...

170€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА IDI- ВАЛОНА

Вила “Idi”располага со 1/3  студиа комплет опремени со кујна, купатило, ТВ и WIFI. Дел од собите гледаат директно кон морето, страничен поглед...

179€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА CAMELLIA- ВАЛОНА

Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиа со опременa кујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI.На покривот има голема заедничка тераса со...

129€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “BOLOGNA” 4*- ВАЛОНА

Хотел “Bologna” е изграден во 1994 година, на совршена локација за прошетки и разгледување на...

Понуда Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “PICASSO” 5*- РАДИМЕ – ВАЛОНА

Хотел “Picasso” е шармантен и удобен семеен хотел во Радиме, во округот Валона. Од 2016...

Понуда Види повеќе