ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ATRIUM „А“- ЛЕПТОКАРИЈА

Градот сместен во прегратките на планината ОЛИМП, кој сеуште го навраќа сеќавањето на убавите времиња,...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Olympia – ЛЕПТОКАРИЈА

Вила ОЛИМПИА „А“ категорија – КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА, се наоѓа на левата страна од местото, на...

169€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила АНТОНИО – ЛЕПТОКАРИЈА

Вила Антонио е комплетно нова и модерно опремена вила во Лептокарија . Во летото 2016...

100€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Katerina – ЛЕПТОКАРИЈА

Трикатна вила, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има...

69€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила AMELI – ЛЕПТОКАРИЈА

Вила Амели се наоѓа во централниот дел на Лептокарија, 150 метри од плажа. Во понудата...

69€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила VULA – ЛЕПТОКАРИЈА

Лептокарија е туистичка дестинација на Олимписката Ревиера. Местото располага со многубројни улици со продавници,шеталиште,долга песочна...

150€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ELENA – ЛЕПТОКАРИЈА

ВИЛАТА “ELENA“СЕ НАОЃА ВО ЛЕПТОКАРИЈА НА САМАТА ПЛАЖА (ПРВ РЕД).РАСПОЛАГА СО ТРОКРЕВЕТНИ СТУДИЈА НА ПРВИ  КАТ,СИТЕ ОПРЕМЕНИ СО КУЈНИ,КУПАТИЛО...

59€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила VANGELIS – ЛЕПТОКАРИЈА

Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" во Лептокарија. Располага...

75€ Види повеќе