ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ELEFTERIA – ОЛИМПИК БИЧ

Villa Elefteria се наоѓа во тивка улица и убаво уреден двор, на околу 150 мери...

114€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Хотел PANTHEON – ОЛИМПИК БИЧ

Хотел “Pantheon” е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студија со директен...

85€ Види повеќе