ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Porto Nikiti – НИКИТИ

Луксузната куќа Порто Никити се наоѓа во мирен дел на Никити, на околу 190м од...

318€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Finikas Garden – НИКИТИ

Градината Финикас е понов комплекс, на околу 140 метри од песочната и камена плажа во...

538€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Edelweiss – НИКИТИ

Куќата Еделвајс е од неодамна и се наоѓа на само 160 метри од морето во...

478€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Alexandra – НИКИТИ

Куќата се наоѓа во мирен дел на Никити, на околу 130м од плажата. Понудата вклучува...

268€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила MARIAS HOUSE – НИКИТИ

Никити се наоѓа на северниот дел на полуостровот Ситонија помеѓу Метаморфозис и Неос Мармарас и...

300€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила DIMITRA – НИКИТИ

НИКИТИ туристичкото место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија. Плажата на Никити е...

99€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Eleni – НИКИТИ

Вила Елени е лоцирана во прекрасното гратче Никити, на 200м од плажа, во мирниот дел...

170€ Види повеќе