ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА НИКИТИ BAY – НИКИТИ

Mожеби најбрзо растечкиот луксузен град на Халкидики, Никити од година на година станува се популарно...

303€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила СТЕФАНИЈА – НИКИТИ

Куќа „Стефанија“ е лоцирана во исклучително мирен и спокоен дел на Никити, оддалечен од гужвата...

750€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА JK NIKITI CLUB – НИКИТИ

Вила ЈК Никити Клуб, е поранешен хотел Торонеос, кој што е реновиран и пренаменет во...

354€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Vila Sole A Mare – НЕОС МАРМАРАС

  ОПИС: Ситонија е паркот на Халкидики каде љубителите на тишината и зеленилото ќе го...

450€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

АПАРТХОТЕЛ ZEPPOS- НЕА МАРМАРАС

Хотел-апартмант  “ZEPPOS” се наоѓа во неа мармарас на 200 метри од градската централна плажа. Неа мармарас е  едно од најпознатите туристички ...

399€ Види повеќе
ГЕРАКИНИ

ВИЛА DEKAVIL – ГЕРАКИНИ

Апарт-хотел „Декавил“ се наоѓа на влезот во Геракини, оддалечен е околу 50 метри од најубавиот...

390€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА FLORA – ТОРОНИ

Торони е мало место помеѓу Неос Мармарас и Порто Коуфо, на југозападниот дел на вториот...

349€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

TORONI АПАРТМАНИ „Б“ – Торони

Торони се наоѓа во југоисточниот дел од вториот крак на полуостровот Ситонија. Долгата песочна плажа и...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА PARTHENON – НЕОС МАРМАРАС

Вила “Parthenon” се наоѓа во Неос Мармарас, во непосредна близина над пристаништето, нa oколу 50m oд најблиската мала плажа и на...

55€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

АПАРТХОТЕЛ FAY- ТОРОНИ

Хотел Апартманите FAY се лоцирани на само неколку чекори до плажа.Убаво опремени 1/3 студија и...

399€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА DIMITRA – НИКИТИ

НИКИТИ туристичкото место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија. Плажата на Никити е во...

389€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА LINA – МЕТАМОРФОЗИ

Метаморфозис е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска...

250€ Види повеќе
ГЕРАКИНИ

GERAKINI-SITHONIA VILLAGE

Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. На почетокот на вториот крак –...

362€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила PANAGIOTA – САРТИ

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е...

420€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ANA SAKIS – ТОРОНИ

Вила АНА САКИС е лоцирана на 20 метри од морето. Се преминува шеталиште (мала улица)...

99€ Види повеќе