БАНСКО

HOTEL LUCKY 5* БАНСКО

ПОЛОЖБА: Aparthotel Lucky Bansko SPA & Relax се наоѓа на почетокот на градот Банско, на...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

MURITE CLUB HOTEL 4* РАЗЛОГ

МЕСТОПОЛОЖБА:  1 км од Разлог,  9 км од  Банско. СМЕСТУВАЊЕ: кујна, сеф, телефон, САТ ТВ, балкон. DELUXE...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

HOTEL AMIRA 5* БАНСКО

Хотелот „Amira“ е луксузен бутик хотел со 5*****, расположен во подножјето на Пирин планина во...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

GRAND HOTEL 4* БАНСКО

ЦЕНОВНИК ЗА 2022/2023 GRAND HOTEL 4* БАНСКО ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

HOTEL ORES BOUTIQUE 5* БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: Вистински рај за скијашите и сноубордистите, бидејќи е оддалечен само 200 метри од почетната...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

MPM GUINNESS 4* БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: Вистински рај за скијашите и сноубордистите, бидејќи е оддалечен само 200 метри од почетната...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

MPM SPORT HOTEL 4* БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: МПМ Спорт има совршена местоположба за љубителите на зимските спортови, се наоѓа на само...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

PLATINUM HOTEL & CASINO 4* БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: Хотелот се наоѓа на околу 500 метри од почетната станица на гондолата и на...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

HOTEL LION 4* БАНСКО

ПОЛОЖБА: Хотелот се наоѓа на околу 700 метри од ски лифтот и на околу 800...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 5* БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: хотелот е лоциран на околу 700м од главната гондола со прекрасен поглед на планината...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

ZARA HOTEL & SPA 4* – БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА:  500 м од Гондолата, 750 м од центарот на Банско. СМЕСТУВАЊЕ: САТ ТВ, телефон,...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

PERUN LODGE 4* БАНСКО

Хотел PERUN LODGE 4* се наоѓа во срцето на еден од најмодерните ски ресорти во...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

GREEN LIFE 4* БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: хотелот е лоциран на околу 1км од главната гондола и на околу 2 км...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

SAINT GEORGE SKI & HOLIDAY 4* БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА:  800 м од Гондолата, 1 км од центарот на Банско. СМЕСТУВАЊЕ: САТ ТВ, телефон, мини...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

REGNUM HOTEL & SPA 5* БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: REGNUM BANSKO HOTEL & SPA - еден од најдобрите зимски ресорти на Балкан е...

Понуда Види повеќе