БАНСКО
БОРОВЕЦ

HOTEL YASTREBETS 4* БОРОВЕЦ

ЛОКАЦИЈА: во близина на ски лифтовите. СМЕСТУВАЊЕ: 34 двокреветни соби и 2 апартмани. Собите се...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL BREZA 3* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок или со појадок и вечера. СОДРЖИНИ:  Ресторан, бар, паркинг. Соби:...

87€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL RADINA’S WAY 4* – БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот има 32 стандард соби, 14 фамилијарни соби, 4 стандардни апартмани и 4...

98€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL VICTORIA BOROVETS 3* – БОРОВЕЦ

МЕСТОПОЛОЖБА:  1 км од ски терените, во Боровец. СМЕСТУВАЊЕ:  САТ ТВ, телефон. СОДРЖИНИ: ресторан, бар, паркинг,...

74€ Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL ALPIN 4* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок. СОДРЖИНИ: Ресторан, лоби бар. СКИ ТЕРЕНИ: 0 метри од...

185€ Види повеќе
БАНСКО

HOTEL AMIRA 5* БАНСКО

Хотелот „Amira“ е луксузен бутик хотел со 5*****, расположен во подножјето на Пирин планина во...

136€ Види повеќе
БАНСКО

SVETI IVAN RILSKI HOTEL SPA & APARTMENTS 4* – БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: хотелот е лоциран на околу 800м од главната гондола и на околу 1.5км од...

143€ Види повеќе
БАНСКО

ZARA HOTEL & SPA 4* – БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА:  500 м од Гондолата, 750 м од центарот на Банско. СМЕСТУВАЊЕ: САТ ТВ, телефон,...

76€ Види повеќе
БАНСКО

HOTEL BELVEDERE 4* – БАНСКО

BELVEDERE HOLIDAY CLUB е ексклузивен, затворен комплекс од три згради. Во главната зграда се наоѓаат...

112€ Види повеќе
БАНСКО

PERUN LODGE 4* БАНСКО

Хотел PERUN LODGE 4* се наоѓа во срцето на еден од најмодерните ски ресорти во...

90€ Види повеќе
БАНСКО

SAINT GEORGE SKI & HOLIDAY 4* – БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА:  800 м од Гондолата, 1 км од центарот на Банско. СМЕСТУВАЊЕ: САТ ТВ, телефон, мини...

94€ Види повеќе
БАНСКО

RUSKOVETS RESORT 4* БАНСКО

RUSKOVETS RESORT 4* е нов, модерен хотелски комплекс, лоциран во живописната котлина на познатото одмаралиште...

95€ Види повеќе
БАНСКО

MURITE CLUB HOTEL 4* РАЗЛОГ

МЕСТОПОЛОЖБА:  1 км од Разлог,  9 км од  Банско. СМЕСТУВАЊЕ: кујна, сеф, телефон, САТ ТВ, балкон. DELUXE...

65€ Види повеќе
БАНСКО

REGNUM HOTEL & SPA 5* БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: REGNUM BANSKO HOTEL & SPA - еден од најдобрите зимски ресорти на Балкан е...

30% Discount
98€69€ Види повеќе