БОРОВЕЦ

HOTEL MALINA VILLAS 3* БОРОВЕЦ

Malina Villas се сместени во близина на Yagoda Villas и исто опкружени со борова шума, на...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

HOTEL LUCKY 5* БАНСКО

ПОЛОЖБА: Aparthotel Lucky Bansko SPA & Relax се наоѓа на почетокот на градот Банско, на...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

MURITE CLUB HOTEL 4* РАЗЛОГ

МЕСТОПОЛОЖБА:  1 км од Разлог,  9 км од  Банско. СМЕСТУВАЊЕ: кујна, сеф, телефон, САТ ТВ, балкон. DELUXE...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

HOTEL AMIRA 5* БАНСКО

Хотелот „Amira“ е луксузен бутик хотел со 5*****, расположен во подножјето на Пирин планина во...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

GRAND HOTEL 4* БАНСКО

ЦЕНОВНИК ЗА 2022/2023 GRAND HOTEL 4* БАНСКО ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

HOTEL MPM MERRYAN 3* ПАМПОРОВО

Локација:се наоѓа во центарот на Пампорово и на околу 800 метри од ски-лифтот. Содржини: рецепција,...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

HOTEL GRAND MONASTERY 3* ПАМПОРОВО

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2022/2023 HOTEL GRAND MONASTERY 3* ПАМПОРОВО ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL ROYAL PLAZA 2* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање. СКИ ТЕРЕНИ: 0 метри од ски лифтовите. ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2022/2023...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL ALPIN 4* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок. СОДРЖИНИ: Ресторан, лоби бар. СКИ ТЕРЕНИ: 0 метри од...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL EUPHORIA CLUB 4* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок. СОДРЖИНИ: Ресторан, лоби бар, СПА центар, интернет,затворен базен. СКИ...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

HOTEL PERELIK 5* ПАМПОРОВО

Hotel Perelik е централно позициониран. Неодамна е реновиран и се здобил со уште една ѕвездичка. Ресторанот...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

HOTEL ORES BOUTIQUE 5* БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: Вистински рај за скијашите и сноубордистите, бидејќи е оддалечен само 200 метри од почетната...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL RADINA’S WAY 4* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот има 32 стандард соби, 14 фамилијарни соби, 4 стандардни апартмани и 4...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL LION 4* БОРОВЕЦ

Хотел Лион  се наоѓа во мирниот дел на Боровец на 2 км од гондолата. СОДРЖИНИ...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL BREZA 3* БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок или со појадок и вечера. СОДРЖИНИ:  Ресторан, бар, паркинг. Соби:...

Понуда Види повеќе