БОРОВЕЦ

HOTEL RADINA’S WAY 4* – БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот има 32 стандард соби, 14 фамилијарни соби, 4 стандардни апартмани и 4...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL LION 4* – БОРОВЕЦ

Хотел Лион  се наоѓа во мирниот дел на Боровец на 2 км од гондолата. СОДРЖИНИ...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

HOTEL BREZA 3* – БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец. УСЛУГА: Ноќевање со појадок или со појадок и вечера. СОДРЖИНИ:  Ресторан, бар, паркинг. Соби:...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

KAMELIA COMPLEX APART HOTEL 4* -ПАМПОРОВО

МЕСТОПОЛОЖБА:  Комплексот Камелија се наоѓа во Пампорово на надморска височина од 1.650 метри, покрај скијачката...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

PAMPOROVO 5* – ПАМПОРОВО

МЕСТОПОЛОЖБА: Во  Пампорово. СМЕСТУВАЊЕ:  САТ ТВ, телефон, фен, мини бар. СОДРЖИНИ: ресторан, бар, базен, паркинг,...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

HOTEL ORLOVETS 5* – ПАМПОРОВО

СОДРЖИНИ: конференциска сала, затворен базен, лоби бар, ресторан, фитнес сала, масажа, солариум, џакузи, пинг понг,...

Понуда Види повеќе
БУГАРИЈА

GRAND HOTEL MURGAVETS 4* – ПАМПОРОВО

СОДРЖИНИ: ресторан, лоби бар, бизнис центар, сауна, масажа, џакузи, СПА центар, затворен базен, билијард, пинг...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

MPM GUINNESS 4* – БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: Вистински рај за скијашите и сноубордистите, бидејќи е оддалечен само 200 метри од почетната...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

MPM SPORT HOTEL 4* – БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: МПМ Спорт има совршена местоположба за љубителите на зимските спортови, се наоѓа на само...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

PLATINUM HOTEL & CASINO 4* – БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА: Хотелот се наоѓа на околу 500 метри од почетната станица на гондолата и на...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

HOTEL LION 4* – БАНСКО

ПОЛОЖБА: Хотелот се наоѓа на околу 700 метри од ски лифтот и на околу 800...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

KEMPINSKI GRAND ARENA 5* – БАНСКО

КЕМПИНСКИ ХОТЕЛ ГРАНД АРЕНА е идеално место за Вашиот безгрижен одмор. Добредојдени сте во овој...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

ZARA HOTEL & SPA 4* – БАНСКО

МЕСТОПОЛОЖБА:  500 м од Гондолата, 750 м од центарот на Банско. СМЕСТУВАЊЕ: САТ ТВ, телефон,...

Понуда Види повеќе
БАНСКО

PERUN LODGE 4* – БАНСКО

Хотел PERUN LODGE 4* се наоѓа во срцето на еден од најмодерните ски ресорти во...

Понуда Види повеќе
БОРОВЕЦ

IGLIKA PALACE 4* – БОРОВЕЦ

ПОЛОЖБА: Боровец СМЕСТУВАЊЕ: 26 двокреветни соби, 10 апартмани, 3 еднокреветни соби. Собите се опремени со бања, сателитска...

Понуда Види повеќе