АЛБАНИЈА

ВИЛА АЛЕКС – КСАМИЛ

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна...

319€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА ХРИСТО – КСАМИЛ

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна...

299€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Kalemi’s Beach and Hotel 3* – САРАНДА

Локација: Хотелот е сместен на само неколку чекори од приватна плажа во склад на хотелот...

211€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Keos 3* – САРАНДА

Hotel Keos 3* сместен во Саранда, на 700 метри од плажата Santa Quaranta , хотелот...

60€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Bahamas 4* – САРАНДА

Hotel Bahamas 4* е лоциран на приватната плажа со камчиња во близина на градот Саранда....

91€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Art 4* – САРАНДА

Hotel Art располага со ресторан, сезонски отворен базен, бар. Овој хотел со 4 ѕвезди нуди...

84€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Alpha 3* – САРАНДА

Hotel Alpha се наоѓа на само 200 метри од плажата Манго и на своите гости им нуди ресторан  и...

80€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Oronato 3* – ВАЛОНА

Лоциран  на само 50 метри од плажата  во Валона, Hotel Oronato 3* располага со  бар  со...

45€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Coral 4* – ВАЛОНА

Hotel Coral 4* лоциран во Валона, се наоѓа веднаш до приватната плажа, каде што гостите можат да се уживаат во спортовите на...

47€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

HOTEL OLIVE 4* – ВАЛОНА

Сместен во Вaлона, на 450 метри од плажата Vjetërи 1,1 км од градската плажа на Валона, Hotel...

47€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА FLORIKA 3* – БОРШ

Сместен во близина на населбата Борш, Вилата Флорика нуди отворен базен и ресторан на самото место. Располага...

46€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА FITIMI 3* – БОРШ

Сместенa во Борш, на 3 км од плажата Qeparo, Вилата Фитими нуди сместување со ресторан, приватен паркинг,...

50€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “SOLE LUNA“ 3* – БОРШ

Hotel Sole Luna располага со приватна плажа каде гостите можат да уживаат, ресторан, бар и климатизирани соби со...

64€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “BLUE DAYS“ 3* БОРШ

Hotel Blue Days 3* располага со сопствена приватна плажа ,ресторан , ноќен клуб и бар. На гостите им...

58€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “PANORAMA“ 3* ВАЛОНА

Hotel Panorama 3*  на своите гости им нуди надворешен базен, пространа градина со скара и детско...

27€ Види повеќе