10 НОЌЕВАЊА

Вила MARIA PASHALIDOU | НЕА РОДА

Вилата„Maria Pashalidou“ е лоцирана во непосредна близина на строгиот центар,на само 20 метри од плажата во Неа Рода, на третиот крак Атос. Во...

200€ Види повеќе