ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила BLUE – НЕА ПЛАГИЈА

Вила ''BLUE'' е лоцирана во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni'' и на околу 30 м. од плажа....

5% Discount
330€313€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Куќа „Игуана“ | НЕА ПЛАГИЈА

Куќа „Игуана“ е лоцирана во најубавиот дел, централно во Неа Плагија, прва линија на море,...

17% Discount
109€90€ Види повеќе