10 НОЌЕВАЊА

Вила MARIA PASHALIDOU | НЕА РОДА

Вилата„Maria Pashalidou“ е лоцирана во непосредна близина на строгиот центар,на само 20 метри од плажата во Неа Рода, на третиот крак Атос. Во...

200€ Види повеќе
10 НОЌЕВАЊА

Вила MARIA’S HOUSE | НИКИТИ

Никити се наоѓа на северниот дел на полуостровот Ситонија помеѓу Метаморфозис и Неос Мармарас и...

300€ Види повеќе
АТОС

Вила EVANGELIA | ЈЕРИСОС

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе...

24% Discount
89€67€ Види повеќе
АТОС

Вила VAIA | ЈЕРИСОС

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од...

14% Discount
69€59€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Regina Mare 3* | ПАРАЛИЈА | Рана резервација

Паралија Катеринис, Пиерија Regina Mare ★★★ Рана резервација -15% За резервации направени од 24.11.2023-31.12.2023 За...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Ioni Paralia Katerinis 3* | ПАРАЛИЈА | Рана резервација

Паралија Катеринис, Пиерија Ioni Paralia Katerinis ★★★ Рана резервација -15% За резервации направени од 24.11.2023-31.12.2023...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Dafni Plus 4* | ЛЕПТОКАРИЈА | Рана резервација

Лептокарија, Пиерија Dafni Plus ★★★★ Рана резервација -22% За резервации направени од 24.11.2023-31.01.2024 За престој...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Cosmopolitan Hotel&Spa 4* | ПАРАЛИЈА | Рана резервација

Паралија Катеринис, Пиерија Cosmopolitan Hotel&Spa ★★★★ Рана резервација -20% За резервации направени од 24.11.2023-29.02.2024 За...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Olympion Melathron 3* | НЕИ ПОРИ | Рана резервација

Неи Пори, Пиерија Olympion Melathron ★★★ Рана резервација -20% За резервации направени од 24.11.2023-31.12.2023 За...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила LITCA – НЕА ФЛОГИТА

Вила Litca е лоцирана во центарот на Неа Флогита, на околу 70 метри од плажата. Вилата располага...

15% Discount
260€221€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила LITCA 2 – НЕА ФЛОГИТА

Вила ,,LITCA-2'' е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел ''Corfu'', околу 70 метри. од плажа.. Вилата располага со ниско...

15% Discount
250€212€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила MARIA – НЕА ФЛОГИТА

Вила '' Maria ''е лоцирана во центарот на Неа Флогита 50 метри од плажа, во близина...

15% Discount
280€238€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила СТЕЛА – НЕА ФЛОГИТА

АПАРТМАН '' СТЕЛА ''е лоцирана во близина на игралиштето на Неа Флогита 50 метри од плажа, со поглед...

15% Discount
300€255€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА KATERINA LUKS – НЕА ФЛОГИТА

Вила ,,Katerina Lux'' е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на вилите ''Maria'' и ''Corfu'' , веднаш позади најголемата слаткарница ,,SWEET...

250€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила BLUE – НЕА ПЛАГИЈА

Вила ''BLUE'' е лоцирана во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni'' и на околу 30 м. од плажа....

5% Discount
330€313€ Види повеќе