ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ATENA | КАЛИТЕА

Мезонетата ATHENA се наоѓа во елитна населба на комплекс од мезонети и е на 30...

45€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Хотел MAYA BAY 3* | КАЛИТЕА

Хотел Maya Bay – Калитеа   http://maya-bay.gr/ Локација:  Грција / Халкидики / Касандра / Калитеа. Хотелот има одлична локација, земајќи...

89€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила CENTАR | КАЛИТЕА

Вила Центар се наоѓа во центарот на Калитеа, на самото шеталиште. Добрата локација на објектот...

199€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила BLUE DREAM | КАЛИТЕА

Вила “Blue Dream”, се наоѓа во центарот на Калитеа, помеѓу втората и трета пешачка улица...

10% Discount
125€113€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила KOSTAS | КАЛИТЕА

Вила “Kostas”, се наоѓа во центарот на Калитеа на булеварот над плажата и на околу 120m од...

10% Discount
115€104€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила MEROPI | КАЛИТЕА

Вила Меропи се наоѓа на главната улица, во строгиот центар на Калитеа, веднаш до семафорите...

10% Discount
229€206€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила POSEIDON | КАЛИТЕА

Вила Посеидон се наоѓа на сама плажа во Калитеа, на 200м од центарот. Вилата нема...

7% Discount
309€287€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила MARIA | КАЛИТЕА

Вила Мариа се наоѓа во центарот на Калитеа, веднаш до паркот, на 500м одалеченост од...

10% Discount
229€206€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила GALINI | КАЛИТЕА

Вилата ГАЛИНИ се наоѓа на сама плажа.Располага со сопствена плажа, лежалки и чадор за секоја соба. Идеална...

389€ Види повеќе