ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Simantro Beach Hotel 5*- SANI

     ОПИС: На полуостровот Халкидики, Касандра, во областа Сана, на 12 км од Неа...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Sani Beach 5*- SANI

    ОПИС: Луксузниот хотел припаѓа на комплексот одморалиште Сани. Спектакуларен поглед на планината Олимп, прекрасна...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Sani Dunes 5*- SANI

   ОПИС: Луксузен нов хотел, приватна песочна плажа, комфорни соби, спорт, спа центар, ресторани, барови,...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Sani Asterias 5*- SANI

    ОПИС: САНИ АСТЕРИАС е рај во срцето на одморалиштето САНИ РЕЗОРТ, сместено покрај пристаништето...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Porto Sani 5*- SANI

   ОПИС: ПОРТО САНИ е елегантен хотел кој хармонично ја комбинира мирната атмосфера на приватен...

Понуда Види повеќе