ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Simeon 3* МЕТАМОРФОЗИ

Мал хотел во близина на морето, удобни соби, интернет, бар. Локација: Регион Халкидики Ситонија,  Метаморфозис...

20% Discount
85€68€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Philoxenia Bungalows 4* ПСАКУДИА

Philoxenia Bungalows 150 m од плажа, 80 km Солун ”Економичен и фамилијарен хотел”. Опкружен со...

20% Discount
38€30€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Poseidon Sea Resort 4* NEOS MARMARAS

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2023 Poseidon Sea Resort 4* NEOS MARMARAS ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН...

20% Discount
144€115€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Blue Lagoon Princess 5* KALIVES

Blue Lagoon Princess се наоѓа во Каливес. Каливес е место на заливот помеѓу првиот и вториот...

10% Discount
463€417€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Blue Dolphin 3* – METAMORFOZI

Мал хотел во близина на морето, удобни соби, интернет, бар. Локација: Регион Нова Флогита, 6...

25% Discount
229€172€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Lily Ann Boutique 3* AKTI ELIAS

Лоциран е на магично место на Порнејскиот залив кој мора да се посети. Опкружен со...

20% Discount
140€112€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Lily Ann Village 3* НИКИТИ

Lily Ann Village се наоѓа во убавото село Никити, на Ситонија. Комплексот го чинат 4...

20% Discount
133€106€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Anthemus Sea 5* NIKITI

Anthemus Sea Beach Hotel е еден од најбараните хотели на Ситонија. хотел кој што обзема со својата...

15% Discount
222€189€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort NIKITI

Хотелот се наоѓа во Никити, 450 метри од плажата во Никити. Ammoa Luxury Hotel &...

25% Discount
140€105€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Makednos 3* NIKITI

Хотелот е изграден на блага угорнина на само 60 м од една од најубавите плажи...

30% Discount
36€25€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Golden Beach 3* – МЕТАМОРФОЗИ

Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во...

200€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Lagomandra Beach Hotel & Suites 4* / НЕОС МАРМАРАС

Песочна плажа, прекрасни природни пејзажи, пространи светли простории, одлична плажа, ресторан, таверни, барови, интернет, добра...

15% Discount
49€42€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Koviou Holiday Village 3* NIKITI

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситонија на 5Km од Никити и 13km од Неос...

30% Discount
38€27€ Види повеќе