ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Nina – Ипсос-КРФ

Вила Нина се наоѓа на островот Крф на 300м оддалеченост од AB МАRKET и излегува...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила СИРИОС – СКИЈАТОС

Скијатос е дестинација каде нашите патници во 2022-ра година ќе може да уживаат во различните...

79€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ЕЛЕНИ – ПОТОС / ТАСОС – Рана резервација

  ОПИС: Вила Елени Потос се наоѓа во непосредна близина на центарот на Потос, на...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ПЕНЕЛОПЕ – Скала Потамиа / ТАСОС – Рана Резервација

  ОПИС: Скала Потамиа е древно рибарско село, кое се наоѓа на јужниот дел на...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ЕЛЕНИ – ИПСОС, KРФ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Вилата Елени се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на 250 метри од плажата. Вилата е...

40% Discount
99€59€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ПАВЛОС – СКИЈАТОС

 Скијатос е дестинација каде нашите патници во 2022-ра година ќе може да уживаат во различните...

79€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА АЛЕКСАНДРА – ЛИМЕНАС / ТАСОС – Рана резервација

  ОПИС: Вила Александра е лоцирана во Лименас во близина на шеталиштето со таверни и...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

АТИНА СТУДИОС – ГОЛДЕН БИЧ / ТАСОС – Рана Резервација

  ОПИС: Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 70 м. од самата...

199€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА MAKEDONIJA – ПОРОС / KЕФАЛОНИЈА

Кефалонија е најголемиот остров од групите Јонски острови. Името го добило според својот изглед (остров...

37% Discount
159€99€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА PASCALIS – СКИЈАТОС

На само 400 км.оддалеченост по копнен пат и 2,5 часа со траект се стигнува до...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила Atanasius – Ипсос-КРФ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/2 апп. 1/4 дуплекс. 300м. од море Вила Атанасиус се наоѓа во Ипсос на...

36% Discount
109€69€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА MINA LUKS – ИПСОС, KРФ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Вила „Мина Лукс“ се наоѓа на 150 метри од плажата и се состои од две згради....

50% Discount
99€49€ Види повеќе
АМУЛИЈАНИ

Вила KONAKI – АМУЛИЈАНИ / Рана резервација

Куќата „Конаки“  е лоцирани на околу 200 метри од пристаништето и во центарот на неповторливото,...

140€ Види повеќе