ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

ВРАХОС – HOTEL OLYMPIADA

  ОПИС: Хотел Олимпиjада се наоѓа во Врахос, прв ред, лоциран на сама плажа. На...

289€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Ornella Beach Resort & Villas 4* SIVOTA

 ОПИС: Овој извонреден хотел е сместен на приватна песочна плажа. Изграден од дрво и камен,...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Aqua Oliva Resort 4* SIVOTA

 ОПИС: Аква Олива одморалиште, 4 *, е член на групата Across Hotels & Resorts. Сместено...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Sivota Diamond Spa Resort 5* SIVOTA

 ОПИС: Sivota Diamond Spa Resort се наоѓа во прекрасно место од карпи, бесконечни зелени шуми,...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Parga Beach Resort 4* PARGA

 ОПИС: Хотелот Парга Бич е одморалиште во Парга, кое се состои од бунгалови во венецијански...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Adams Hotel 4* PARGA

 ОПИС: Традиционален стил, прекрасна област, ресторан, бар, базен, салон за убавина, интернет, романтична атмосфера. Вкупно...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Salvator Hotel Villas & Spa 4* PARGA

 ОПИС: Salvator Villas & Spa е поставен на рид со бујно зеленило, со поглед кон...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

Lichnos Beach Hotel 5* PARGA

 ОПИС: Хотелот се наоѓа на 3 км од Парга над песочна плажа, опкружен со бујна...

Понуда Види повеќе