ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила ВАСИЛИС – НЕИ ПОРИ

Убаво украсена, уредна и чиста куќа, има лоби и соба за багаж и тоалет што...

33% Discount
300€199€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила МИТИКАС – НЕИ ПОРИ

Неи Пори е место, кое сеуште претставува нај урбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во...

330€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА АТИНА – ПАРАЛИЈА

ПАРАЛИА е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и претставува прекрасна комбинација...

253€ Види повеќе
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ

ХОТЕЛ АКРОПОЛИС – ОЛИМПИК БИЧ

Хотел Акрополис се наоѓа во местото Олимпик Бич на само 120м оддалеченост од плажа. Располага...

124€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ВУЛА – ЛЕПТОКАРИА

Лептокарија е туистичка дестинација на Олимписката Ревиера. Местото располага со многубројни улици со продавници,шеталиште,долга песочна...

288€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА MEGALI ALANA – СКОТИНА

Вила MEGALI ALANA – „Б“ категорија е оддалечена околу 150 м. од плажа, располага со...

69€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА OLIMPIA – ЛЕПТОКАРИЈА

Градот сместен во прегратките на планината ОЛИМП, кој сеуште го навраќа сеќавањето на убавите времиња,...

269€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА MEDITERAN – НЕИ ПОРИ

Вила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред...

65€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА SOFIA – ОЛИМПИК БИЧ

Вила “Sofia” се наоѓа на сама плажа во Олимпик Бич на влезот кај автобуската постројка,...

200€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ATRIUM – ЛЕПТОКАРИЈА

Градот сместен во прегратките на планината ОЛИМП, кој се уште го навраќа сеќавањето на убавите...

309€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ELENA – ЛЕПТОКАРИЈА

Вилата “ELENA“се наоѓа во лептокарија на самата плажа (прв ред). Располага со трокреветни студија на...

289€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА VANGELIS – ЛЕПТОКАРИЈА

Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" во Лептокарија. Располага...

140€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ELSA – НЕИ ПОРИ

Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на 50m од...

190€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ХOTEЛ PANTHEON – ОЛИМПИК БИЧ

Хотел “Pantheon” е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студија со директен...

170€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА EFI – ПАРАЛИЈА

Вила “EFI” е лоцирана на само 20m од песочната плажа во центарот на Паралија, на 100m од црквата....

160€ Види повеќе