АЛБАНИЈА

Kalemi’s Beach and Hotel 3* – САРАНДА

Локација: Хотелот е сместен на само неколку чекори од приватна плажа во склад на хотелот...

211€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Keos 3* – САРАНДА

Hotel Keos 3* сместен во Саранда, на 700 метри од плажата Santa Quaranta , хотелот...

60€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Bahamas 4* – САРАНДА

Hotel Bahamas 4* е лоциран на приватната плажа со камчиња во близина на градот Саранда....

91€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Art 4* – САРАНДА

Hotel Art располага со ресторан, сезонски отворен базен, бар. Овој хотел со 4 ѕвезди нуди...

84€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

Hotel Alpha 3* – САРАНДА

Hotel Alpha се наоѓа на само 200 метри од плажата Манго и на своите гости им нуди ресторан  и...

80€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА FLORIKA 3* – БОРШ

Сместен во близина на населбата Борш, Вилата Флорика нуди отворен базен и ресторан на самото место. Располага...

46€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА FITIMI 3* – БОРШ

Сместенa во Борш, на 3 км од плажата Qeparo, Вилата Фитими нуди сместување со ресторан, приватен паркинг,...

50€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “BLUE DAYS“ 3* БОРШ

Hotel Blue Days 3* располага со сопствена приватна плажа ,ресторан , ноќен клуб и бар. На гостите им...

58€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ SUNRISE 3* – САРАНДА

Hotel Sunrise 3*  на своите гости им нуди сместување, бесплатен Wifi,ресторан и 24 часовна рецепција.Во хотелот, собите се...

20€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ TITANIA 3* – САРАНДА

Одликувајќи се со локација блиску до плажа во Саранда хотелот нуди климатизирано сместување со бесплатен пристап до WiFi....

35€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ВИЛА LIDA – САРАНДА

Вила Лида се наоѓа во Саранда град во јужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското море.  Локацијата на...

205€ Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “PINI” 3* САРАНДА

Хотел “Pini” се наоѓа во центарот на Саранда, на само 30м. од брегот, во близина...

Понуда Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “DEMI” 4* САРАНДА

“Demi” е модерен хотел со прекрасна локација на сама плажа, во непосредна близина на центарот...

Понуда Види повеќе
АЛБАНИЈА

АПАРТ ХОТЕЛ “EVAL” 4* САРАНДА

Хотел Евал е 2.5км. оддалечен од центарот на Саранда, на само 60м. од популарната плажа...

Понуда Види повеќе
АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ “BLUE SKY” 4* САРАНДА

Хотелот “Blue Sky” се наѓа на 2км. од центарот на Саранда, со своја приватна плажа...

Понуда Види повеќе