Tour overview

Рана резервација: 15% попуст до 31.10.2021 | 10% попуст до 30.11.2021
ПОПУСТИ: 7=6 за период од 04.01.2022 – 15.04.2022
ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
Цените во табелите се за наем на вила

 

Доплата за дополнително легло во Вила Малина 7€ за лица над 13години
Доплата за појадок : 10€ за возрасни 6€ за деца
Доплата за вечера: 15€ за возрасни, 10€ за деца
Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 85€ за возрасни, 45€ за деца од (4-12.99)
Доплата за туристичка такса: 6€ за возрасни/3€ за деца до 12.99 за целиот престој

 

Вила Јагода и Малина 3* – Боровец

Цените во табелите се за наем на вила

Вид на сместување 01.12-23.12.2021

07.03-15.04.2022

 

24.12-03.01.2022

 

04.01-06.03.2022

Јагода  (4+0)

77€

143€

83€

Јагода со сауна(4+0)

107€

173€

113€

Јагода лукс(2+1/3+0)

89€

167€

95€
Малина  (4+2)

95€

161€

101€
Малина лукс(4+2)

101€

167€

107€

ID003

ВИ ПОСАКУВАМЕ МНОГУ СНЕГ И ДОБРИ ПАТЕКИ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/453-555, 078/280-004
Download pdf brochure