Tour overview

Хотел Лион  се наоѓа во мирниот дел на Боровец на 2 км од гондолата.

СОДРЖИНИ : ресторан, бар, базен, сауна, теретана, релакс соба, џакузи, парна бања, ски остава, паркинг /со доплата/, пинг понг и билијар, интернет на јавните површини, лифт, сеф со доплата.

Сите соби се опремени со :бања, фен, телефон, сателитска ТВ, мини-бар.

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2021/2022

 

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:
  • Ноќевање со појадок или појадок и вечера, користење на сауна, парна бања, интернет,паркинг, детско игралиште и ски гардероба, туристичка такса.  ID 005
ВИ ПОСАКУВАМЕ МНОГУ СНЕГ И ДОБРИ ПАТЕКИ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure