Tour overview

Лоциран на самиот морски брег, веднаш до паркот во Ханиоти, Grand Otel нуди сместување во зграда од две крила, ресторан, бар и базен со помали димензии. Лежалките и чадорите на плажа се со доплата. На неколку чекори од хотелот е центарот на Ханиоти со продавници, ресторани и барови. Сите сместувачки единици се климатизирани, со балкони, мал фрижидер, телефон, ТВ и интернет. Помошен кревет е камп на расклопување, софа на расклопување,или кревети на кат. Бебешко креветче е со доплата.  Хотелот има лифт, детско игралиште, интернет, паркинг /со доплата/.

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2023
Grandotel 4* HANIOTI
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС
10/0/2/1 20.05-31.05 01.06-15.06 16.06-30.06 01.07-25.08
01.10-15.10 16.09-30.09 26.08-15.09
Apartment 2 pax 119 168 208 307
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 2-11.99 год. 17 17 17 17
Junior Suite 2 pax 152 187 232 368
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС
Single Room 70 105 140 210
Standard Room Front Sea View 52 70 89 126
Standard Room Side Sea view 47 64 80 119
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Standard Room 41 59 76 116
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
Минимум престој 1 3 3 3
Опис: ресторан, 2 бара, базен, ТВ салон, паркинг,интернет,менувачница,фитнес,пинг понг
Соби: клима,САТ ТВ,телефон,фрижидер
Stayovertax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
Специјална понуда -20%
за резервации направени од 04.05.2023-30.04.2023
за престој 20.05.2023-30.06.2023

ID005

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure